Wednesday, September 30, 2009
Sissekanne number 1
Tahaks lisada siia nii väga ühe loo, aga ma ei ole kindel, kas siin saab üldse lisada videosid, sest ma olen newbie, seega piirdun lingiga - http://www.youtube.com/watch?v=cMCUXtqY3-0 see lugu tekitab lihtsalt nii mõnusa olemise, et seda sõnadesse oleks panna mõttetu. Niiet kuula, Anni, mu ainus blogi followija:D vana hea lemmik, mida olen kuulanud täna umbes 20 korda terve päeva jooksul?! "vana hea lemmik" on vist märksõnaks mul täna mitte ainult muusikas. Miks nii on, et uut laulu ma kunagi omaks ei võta, vaid ikka kuulan lugusid, mis olid lemmikud aastad tagasi ja et uutessse lugudesse ei kiindu nii väga, kui vanadesse lemmikutesse. Loomulikult on uued lood ka head, kui neid silmapiiril virvendamas näeb(kuuleb, kurat, kumb?), aga päeva lõpus panen ikka vana hea playlisti end unne saatma..
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
This comment has been removed by the author.
ReplyDeletejah..nii ta kipub olema su puhul jah, et sa uude muusikasse väga kergekäeliselt ei suhtu, aga ma ütlen, et vanu laule vüib kuulata küll, kuni mõnda super uut lugu ei ole!:)
ReplyDeleteOLENEB LAULUST MUIDUGI, mõni on lamp noh!
anni,sa mu kallis! aga lase ikka oma plaadilt mulle uuusi, ma ootan neid hommikuid, kui sa jälle üllatud uute mõnusate trackidega:D
ReplyDelete